Kumaş Baskı Boyaları

Red Rose Tokat Kumaş Baskı Boyası


Hobi ve Sanatsal sektörü için kumaşa göre formüle edilmiş su bazlı baskı kumaş boyalardır.

Her türlü pamuklu kumaş vb. gibi tüm yüzeylerde kullanılır. Yüksek kapatıcılık özelliğine sahiptir.Boyamış olduğunuz kumaşı 2-3 saat bekletip daha sonra tersten ütüleyebilirsiniz. Uygulama sonrasında geriye artan boylarınızı saklayıp bir sonraki uygulamanızda kullanabilirsiniz.

Yıkamaya karşı dayanıklıdır.Renkler birbirleri ile karıştırılabilir .

Kumaş Baskı ve Baskı Boyası nedir; el yapımı ya da cnc yapımı ahşap kalıp ile kumaş vb. zeminlere çıkartılacak olan deseni yapacak olan araçtır.

Kullanım Şekli; Seçmiş olduğunuz renkli kumaş üzerine, kullanacak olduğumuz desenli kalıba sünger yardımı ile eşit bir şekilde boya sürülür. Daha sonra deseni uygulayacağımız yere kalıba bastırarak uygulanır. Uygulamadan sonra kalıbı kaldırdığınızda ortaya çıkan harika sonuca hayran kalacaksınız.

125 500 ml. Şişe

Su Bazlı

Kokusuz ve uzun raf ömrü.

İç ve dış mekânlarda kullanılabilir.

Dayanıklı ve akışkan boyalardır.

Sağlığa zararlı madde içermez.

CE ve EN71 Iso 9001 normlarına uygundur.

Red Rose Tokat Fabric Printing Dye


Water based printing fabric dyes formulated according to fabric for hobby and artistic sector.

All kinds of cotton fabric and so on. Used on all surfaces such as. It has high concealment feature. After the application, you can store your height and use it in your next application.

It can be mixed with each other.

What is Fabric Printing and Printing Dye; Handmade or CNC made wood mold with fabric etc. is the tool that will make the pattern to be removed to the floors.

Usage; On the colored fabric you have chosen, the patterned pattern that we will use will be painted evenly with the help of sponge. Then apply the pattern to the place where we will apply the pattern. You will be amazed at the wonderful result when you remove the mold after the application.

125 500 ml. Bottle.

Water based.

Odorless and long shelf life.

İCan be used indoors and outdoors.

Durable and fluid paints.

It does not contain any harmful substances.

Complies with CE and EN71 Iso 9001 norms.

 

 

 
Open chat