Ebru Boyası 6 Renk

Red Rose Ebru Boyası 6 Renk


Ebru sanatı kitre ile yoğun hale getirilmiş suyun üzerine özel olarak hazırlanmış boyalar aracılığıyla meydana getirilen eşsiz desenlerin ve renklerin kağıt üzerine aktarılma neticesinde yapılan bir sanat dır.

Kumaş, seramik, kumaş çanta, kağıt vb. gibi bir çok alanlarda kullanılır.

Su üzerinde harika desenler oluşturabilirsiniz bu desenleri kağıt üzerine aktararak sanatınızı eşsiz bir tabloya dönüştürebilirsiniz. Ebru sanatında en önemli unsurlar arasında; oda sıcaklığında kullanılan boyaların ve fırçaların kalitesi yer almaktadır.

Ebru sanatına başlamak için her şeyi bu kutuda bulabilirsiniz. Red Rose Ebru başlangıç setinin içinde bulunan ürünleri hemen kullanabilirsiniz.

Hazırlanan sıvı kitre ince bir bez veya peçete yardımı ile süzülerek temizlenebilir. Kullanmış olduğunuz kitre temizlendikten sonra tekrar tekneye dökülüp kullanılabilir.

Kutu İçeriği;

6 Renk 25 ml. Ebru Boyası

(Beyaz,Mavi, Sarı, Siyah, Kırmızı, Yeşil,)

en

Red Rose Ebru Paint 6 Colors


The art of marbling is an art made as a result of transferring the unique patterns and colors created on the water intensified with tragacanth to the paper by means of specially prepared paints.

Fabric, ceramic, fabric bag, paper etc. used in many areas such as.

You can create great patterns on the water and transfer these patterns on paper to turn your artwork into a unique painting. Among the most important elements in the art of marbling; the quality of the paints and brushes used at room temperature.

You can find everything in this box to start marbling. You can use the products included in the Red Rose Ebru starter set immediately.

The prepared liquid can be cleaned by draining the tragacanth with the help of a thin cloth or napkin. After cleaning the used tragacanth poured back to the boat can be used.

Box contents;

6 Colors 25 ml. Marbling Paint

(White, Blue, Yellow, Black, Red, Green,)

Red Rose Ebru başlangıç seti ile Ebru sanatının tadını çıkarmaya hazırlanın.

Su üzerinde harika desenler oluşturabilir bu desenleri kağıt üzerine aktararak sanatınızı eşsiz bir tabloya dönüştürebilirsiniz.

Open chat